Naše koloběžky a kola

Užijte si krásný výlet ve středu Pálavy a Lednicko-Valtickém areálu!
Už na Vás čekájí koloběžky Kostka nebo Xiaomi Mi Electric Scooter Pro!

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro

Moderní elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter Pro poslouží jako stylové vozítko pro děti i dospělé, které zajistí nejen rychlé přesuny, ale užijete si s ní i spoustu zábavy. Díky pevné a odolné konstrukci z leteckého hliníku zajistí pohodlnou jízdu i po nerovném povrchu a neuškodí jí ani slabý déšť.

Vestavěná 12,8 Ah Li-ion baterie na jedno nabití zajistí dojezd až 45 km a díky výkonnému elektromotoru koloběžka dosahuje maximální rychlosti 25 km/h. Mezi řídítky je umístěn přehledný LED displej, který zobrazuje důležité informace jako je aktuální rychlost, dojezd a stav baterie.

O maximálně pohodlnou a bezpečnou jízdu se postarají 8,5" nafukovací kola s vynikající přilnavostí a tlumením nárazů. Ve výbavě nechybí ani přední i zadní LED světlo a duální brzdný systém s E-ABS brzdou na předním a klasickou brzdou na zadním kole. Pro kontrolu rychlosti jízdy je k dispozici integrovaný tempomat. Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter Pro je vybavena unikátním systémem KERS, který např. při jízdě z kopce umožňuje převádět kinetickou energii na elektrickou, čímž efektivně prodlužuje výdrž baterie pro delší dojezd.

Skvělé zábavě na Pálavě už nic nebrání!

Rezervace koloběžky

Koloběžky Kostka

Pokud s koloběhem teprve začínáte, a nejste si proto úplně jisti, zda vás tento sport chytne a nepustí (věříme, že ano), je koloběžka KOSTKA TOUR správná volba. Její konfigurace totiž rozhodně není nijak ošizená. Koloběžka TOUR stojí na velmi kvalitním rámu, který je optimalizován pro příjemnou a pohodovou jízdu. Pohoda, klídek, koloběh, to je oč tu koloběží...

Nášlap této koloběžky s velkými koly 26"/20" je ze spodní strany opatřen výztuhou a speciálními sváry, které zpevňují rám a zároveň chrání jeho nejvíce namáhaná místa při styku s nerovnostmi.

KOSTKA TOUR je zkrátka výborný stroj, který do puntíku splní vaše očekávání.

Odrazte se vstříc objevování krás koloběhu a Jižní Moravy. Určitě této vášni zcela podlehnete!

Rezervace koloběžky

Horské jízdní kolo

Nehledáte kolobku, ale chcete klasiku? Pak pro Vás máme krásné jízdní horské kolo.

Skvělé zábavě na Pálavě už nic nebrání!

Rezervace kola

Fotogalerie

Říká se “jeden obrázek je jako tisíc slov...“, no asi na tom něco bude, tak pozorně “poslouchejte“ :).